Anesthesie

campus Willebroek

Je wordt binnenkort opgenomen in AZ Rivierenland voor een heelkundige ingreep. Je kan enkel op campus Bornem terecht voor een preoperatieve raadpleging elke woensdagavond van 16:00u tot 18:00u.

Je kan een afspraak maken via 03 890 16 11.

dr. Van Overberge Luc

- diensthoofd anesthesie Bornem en Willebroek
dr. Van Overberge Luc - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

luc.van.overberge@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. L. Van Overberge biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Baten Eline

dr. Baten Eline - AZ Rivierenland

anesthesie, pijncentrum

03 890 59 23

eline.baten@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. E. Baten biedt algemene zorg binnen anesthesie en het pijncentrum.

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Boogmans Thomas

dr. Boogmans Thomas - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

thomas.boogmans@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. T. Boogmans biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Cools Charlotte

- diensthoofd pijncentrum
dr. Cools Charlotte - AZ Rivierenland

anesthesie, pijncentrum

03 890 59 23

charlotte.cools@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. C. Cools biedt algemene zorg binnen anesthesie en het pijncentrum.

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. De Clerck Gudrun

dr. De Clerck Gudrun - AZ Rivierenland

anesthesie, pijncentrum

03 890 59 23

gudrun.de.clerck@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. G. De Clerck biedt algemene zorg binnen anesthesie en het pijncentrum.

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Hendrickx Karl

dr. Hendrickx Karl - AZ Rivierenland

anesthesie

03 890 16 11

karl.hendrickx@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. K. Hendrickx biedt algemene zorg binnen anesthesie.

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Maes Sander

dr. Maes Sander - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

sander.maes@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. S. Maes biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Opdenakker Olivier

dr. Olivier Opdenakker - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

olivier.opdenakker@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. Olivier Opdenakker biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen.

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Pisarek Wojciech

dr. Pisarek Wojciech - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

pisarek.wojciech@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. W. Pisarek biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Raps Freija

dr. Raps Freija - AZ Rivierenland

anesthesie, pijncentrum

03 890 59 23

freija.raps@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. Freija Raps biedt algemene zorg binnen anesthesie en het pijncentrum.

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Van Acker Jasmien

- diensthoofd intensieve zorgen Bornem
dr. Van Acker Jasmien - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

jasmien.van.acker@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. J. Van Acker biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Vandewiele Katrien

- adjunct-diensthoofd anesthesie Bornem
dr. Vandewiele Katrien - AZ Rivierenland

anesthesie, reanimatie

03 890 16 11

katrien.vandewiele@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. K. Vandewiele biedt algemene zorg binnen anesthesie, met bijzondere interesse voor:

  • intensieve zorgen

Raadplegingen
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Patiëntenboekje chirurgie Patiëntenboekje chirurgie