Kinesitherapie

campus Rumst

Kinesitherapie Rumst

Onze kinesisten of fysiotherapeuten ontfermen zich over jou preventief of bij mogelijke klachten met betrekking tot de spieren en gewrichten.  Via oefeningen of therapie gaan zij samen met jou je beweeglijkheid verbeteren en pijn verminderen. 

De kinesist stelt hiervoor een behandelplan op en bespreekt met jou uitvoerig het traject.  Het is immers altijd de patiënt die verantwoordelijk is voor zijn eigen genezing: de kinesist speelt hierbij een ondersteunende rol.

 

Pre- en postnatale kinesitherapie
Je kan eveneens in AZ Rivierenland campus Rumst terecht bij kinesist Caroline Van den Bossche voor pre- en postnatale kinesitherapie. Praktische informatie over deze individuele of groepslessen krijg je via dit filmpje.

Van Assche Tim

- dienstverantwoordelijke kinesitherapie Rumst
Van Assche Tim - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 90 11

tim.van.assche@azr.be

Contacturen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Danckaerts Frank

Danckaerts Frank - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 90 65

frank.danckaerts@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Bewegingscoach F. Danckaerts biedt algemene zorg binnen kinesitherapie.

Raadplegingen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Haazen Nathalie

Haazen Nathalie - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 91 90

nathalie.haazen@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

N. Haazen biedt algemene zorg binnen kinesitherapie.

Iwens Wilfried

Iwens Wilfried - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 90 65

wilfried.iwens@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

W. Iwens biedt algemene zorg binnen kinesitherapie, met bijzondere interesse voor orthopedie.

Raadplegingen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Meeus Rita

Meeus Rita - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 90 11

rita.meeus@azr.be

Contacturen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Van Den Bossche Karolien

Van Den Bossche Karolien - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 91 90

karolien.van.den.bossche@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

K. Van Den Bossche biedt algemene zorg binnen kinesitherapie.

Raadplegingen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Van Ravestyn Véronique

Van Ravestyn Véronique - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 91 90

veronique.van.ravestyn@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

V. Van Ravestyn biedt algemene zorg binnen kinesitherapie.

Vercruysse Carl

Vercruysse Carl - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 91 90

carl.vercruysse@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

C. Vercruysse biedt algemene zorg binnen kinesitherapie.

Verhelst Kristine

Verhelst Kristine - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 91 90

kristine.verhelst@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

K. Verhelst biedt algemene zorg binnen kinesitherapie.

Vervaque Heidi

- paramedisch coördinator
Vervaque Heidi - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 90 67

heidi.vervaque@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

H. Vervaque biedt algemene zorg binnen kinesitherapie, met bijzondere interesse voor:

  • rugrevalidatie
  • geriatrische kinesitherapie
  • sportkinesitherapie

Raadplegingen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av