Artsen en paramedici

dr. Versyck Pieter

- diensthoofd PAAZ
dr. Pieter Versyck - AZ Rivierenland

psychiatrie

boek jouw afspraak online

03 880 90 11 (inboeken consultatie)

pieter.versyck@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. P. Versyck biedt algemene psychiatrische zorg.

Raadplegingen
Rumst
Bornem
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

Vervaque Heidi

- paramedisch coördinator
Vervaque Heidi - AZ Rivierenland

kinesitherapie

03 880 90 67

heidi.vervaque@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

H. Vervaque biedt algemene zorg binnen kinesitherapie, met bijzondere interesse voor:

  • rugrevalidatie
  • geriatrische kinesitherapie
  • sportkinesitherapie

Raadplegingen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Victoor Jasper

dr. Jasper Victoor, AZ Rivierenland

pathologische anatomie

015 89 24 05

jasper.victoor@emmaus.be

AZ Sint-Maarten Mechelen

werkt aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

dr. Vrints Ina

dr. Ina Vrints - AZ Rivierenland

plastische heelkunde

03 880 90 11

ina.vrints@azr.be

www.clinic12b.be

werkt niet aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

Dr. I. Vrints biedt algemene zorg binnen plastische heelkunde.

Je kan voor een raadpleging ook terecht in de privépraktijk, enkel na afspraak via 03 744 20 79 of via sofie.reyns@clinic12b.be.

dr. Wilikens Patrick

dr. Wilikens Patrick - AZ Rivierenland

plastische heelkunde

03 880 90 11

patrick.wilikens@azr.be

www.atlaskliniek.com

werkt niet aan conventietarief

verzekerd via Amma

Dr. P. Wilikens biedt algemene zorg binnen plastische heelkunde.

 

Je kan voor een raadpleging ook terecht in de privépraktijk in Meise, enkel na afspraak via 02 260 11 00.

dr. Willems Liesbet

- diensthoofd geriatrie Bornem, Willebroek
dr. Willems Liesbet - AZ Rivierenland

geriatrie

03 860 37 52

liesbet.willems@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

Dr. L. Willems biedt algemene zorg binnen geriatrie.

Raadplegingen
Bornem
Willebroek
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av

dr. Willocx Stephan

dr. Willocx Stephan - AZ Rivierenland

spoedgevallen

03 880 95 20

stephan.willocx@azr.be

werkt aan conventietarief

verzekerd via eigen makelaar

Dr. S. Willocx biedt algemene zorg binnen de dienst spoedgevallen.

Ysebaert Gregory

Ysebaert Gregory - AZ Rivierenland

psychologie

03 880 99 03

gregory.ysebaert@azr.be

werkt gedeeltelijk aan conventietarief

verzekerd via Amma

G. Ysebaert biedt algemene zorg binnen psychologie.

Raadplegingen
Rumst
ma
vm
nm
av
di
vm
nm
av
wo
vm
nm
av
do
vm
nm
av
vr
vm
nm
av
za
vm
nm
av